Полезные материалы

Українці масово переходять на електричне опалення!

Давайте порівняємо витрати на опалення середньостатистичного неутепленого будинку площею 100 м.кв. по новим тарифам. Для порівняння візьмемо традиційне газове опалення і опалення електричним електродним котлом «ION». Для опалення газом такого будинку при середньому ККД газового котла 70 % знадобиться 3682м3 газу за опалювальний період.

Розглянемо  варіант економії газу на прикладі середнього заміського будинку, площею в 200 м. кв. Розрахуємо приблизну кількість природного газу, необхідного для опалення утепленого будинку площею 200 кв. метрів. Для отримання 1 кВт теплової енергії спалюється 0,1 м. куб. газу на годину. Для опалення будинку вказаної площі знадобиться котел потужністю 20 кВт. Такий котел, що працює на повній потужності, споживає 20 х 0,1 = 2 м3/год.

Сильні морози, що лютували впродовж кількох останніх тижнів, відзначились не лише на самопочутті окремих людей, але й неабияк вдарили по їх кишенях. За підрахунками фахівців, у цей період майже вдвічі зросло споживання газу. Із настанням холодних днів населення почало все більше звертати увагу на якість “блакитного палива”. Багато мешканців нашого району вважають, що до газу, який постачають до наших осель, щось домішують.

Електродні (електричні) котли встановленою потужністю від 2 до 36 кВт відповідають вимогам до електродних котлів проточного типу, вимогам відповідних стандартів і норм енергозбереження при проектуванні та подальшій експлуатації внутрішньобудинкових систем опалення і котельного обладнання з урахуванням теплових втрат будівель. За рахунок нелінійного споживання електричної енергії та ККД - 98% котли споживають електроенергії вдвічі менше, ніж аналогічні ТЕНові .

Сучасна система опалення відноситься до розряду технологічно складних пристроїв і вимагає до себе серйозного ставлення, як при проектуванні, так і при монтажі. В основному у замовників до котла зустрічаються дві основні претензії, це погана ефективність (погано гріє) і енергоспоживання більше очікуваного (багато їсть). Розберемо ці дві проблеми детальніше. 

Ефективність. 

Як зменшити витрати на світло, воду і газ

Напевно, немає людини на Україні, який не був би обізнаний про те, що ціни на енергоносії з кожним роком підвищуються. Останні кілька років, кожен з нас з побоюванням спостерігає за зростанням рахунків на оплату комунальних послуг. Давайте побудуємо статистику зростання ціни на газ виходячи з офіційних документів НКРЕ (Національна комісія з регулювання енергетики). Для того що б стаття була більш цікавою додамо динаміку зростання ціни на електроенергію.

Отже, як це було:

Останнім часом наші громадяни не довіряють українським судам. Суд корумпований і не захищає права своїх громадян. Уряд приймає постанови, які суперечать цілій низці українських законів і конституції, забороняючи громадянам самим обирати постачальників послуг. Українці переплачують комунальникам на рік майже 12 млрд грн при оплаті за опалення. Про це повідомив голова правління громадського комітету захисту прав громадян Микола Козирєв.

29.11.12
Центр громадської адвокатури за підтримки проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні« Гідна Україна », який здійснювала компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації« Виклики тисячоліття »(МСС).

У нашу приймальню останнім часом все частіше звертаються з таким питанням. Як це зробити? Рекомендує юрист «АОП» антикорупційну громадська приймальня ».

Розрахунок витрат на опалення

Вартість опалення будинку, порівняння систем опалення

Важливою умовою ефективної роботи електродного  котла "ION" є наявність опору води на рівні не більше 3000 Ом при 15 ° С , для чого теплоносій повинен містити певну кількість солей - спочатку електродні котли створювалися під морську воду. Тобто, якщо залити в опалювальну систему дистильовану воду і спробувати нагріти її за допомогою іонного котла - ніякого нагрівання не буде, оскільки в такій воді солі повністю відсутні, а значить, не виникне електричного ланцюга  між електродами. 

Характеристики електродних котлів Відзначу всі плюси

Газу немає, з дизелем або твердим паливом зв'язуватися накладно. Залишається тільки електрика. Чи можна заощадити, встановивши електричну систему опалення?

Розглянемо ситуацію, коли у вас вже готова вся опалювальна система: батареї закріплені, труби прокладені, розширювальний бак, гребінки - все готово. Необхідно визначитися з «серцем» опалювальної системи.

Який котел вибрати?