Про нас

електрокотли опалення

Наша компанія "ION" (ФОП Назаренко Ю.П. свідоцтво серія ААВ № 405213 адресу: 03062 м. Київ вул. Червонозаводська 4), має п'ятнадцятирічний досвід розробки та виробництва електродних (іонних) котлів. 

Вперше на ринку України представляємо енергозберігаючий електричний електродний опалювальний котел "ION" нового покоління. 

Однією з найважливіших переваг є те, що наш котел може працювати на звичайній воді і не вимагає дорогих теплоносіїв.  Виробляється котел на новітньому німецькому обладнанні і кожний вироб тестується на випробувальному стенді за багатьма параметрами.  

Новий сплав електрода, який виробляється завдяки новітнім технологіям дозволяє його експлуатувати до 30 років. Популярність електродної автономної системи опалення зросла за останні п'ять років у три рази.

Електродний котел  "ION" має сертифікат якості і на протязі останніх десяти років довів свою якість та економічність . Одна із головних переваг нашої продукції окрім високої якості - це доступна ціна в порівнянні з нашими конкурентами. Купуйте українське!

unnamed (1).png 

ФОП Назаренко выписка ЕДР.JPG